İade Şartları

karjiyang.com, internet alışverişlerinde koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesini hedefler.

Ücretsiz Kargo: Siparişleriniz kayıtlı teslimat adresinize kargo ile 3 iş günü içerisinde gönderilecektir. Siparişinizi vermeden önce teslimat adresinizi lütfen kontrol ediniz.

Yurtdışı siparişleriniz PTS Kargo ile gönderilir. Kargo ücreti sipariş adresinize göre bölge bazlı olarak hesaplanır.

İlgili mevzuat uyarınca; Hizmet sağlayıcılar (posta-kargo firmaları) tarafından, posta gönderilerinin alıcıya teslimi aşamasında; asgari olarak; teslim alanın, adı-soyadı, TC kimlik numarası (yabancı uyruklular için pasaport numarası, uluslararası geçerliliği olan muadili belgenin numarası veya TC yetkili mercilerince verilmiş kimliği tespite yarayan belge numarası) kayıt altına alınır ve gerektiğinde ilgili mercilere sunmak üzere gizliliği sağlanarak en az iki yıl süreyle saklanır. Alıcının kimlik bilgilerini vermek istememesi durumunda gönderi teslim edilmez, göndericisine iade edilir.

İade ve Değişim Koşulları

1-İade hakkının kullanılması için 7 günlük süre içinde satıcıya  +90 538 308 28 62 nolu WhatsApp hattı üzerinden bildirimde bulunulması ve iade edilmek istenen ürün ve ürünlerin kullanılmamış ve satıcı tarafından tekrar satışa arz edilebilir nitelikte olması şarttır.

2- Özürlü ürünlerde (defo, yırtık) kargo Satıcıya aittir. 

Geri ödemeler: İade ettiğiniz ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde, narstil.com geri ödemeleri 3 iş günü içerisinde bankaya iletmektedir. İade edilen tutarın kredi kartlarına yansıma süresi ortalama 1-3 iş günü iken banka kartlarında bu süreç daha da uzayabilmektedir. Banka uygulamaları gereği, taksitli gerçekleştirilen işlemler aynı şekilde taksitli olarak iade edilmektedir.

İade Adresi:

Firma Adı :Yıldız Dijital

Adres :

Esenşehir mah.Necip Fazıl Bulvarı

34775 Dudullu Osb/Ümraniye/İstanbul

Türkiye

                                                                       

İadeleriniz ile ilgili +90 538 308 28 62  numaralı WhatsApp hattımız üzerinden ya da iletişim formumuzdan e-posta göndererek destek alabilirsiniz.

İade karjiyang.com’a ulaştığında iade işlemi başlatılacaktır.